Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • 20% попуст на душеци
  -20%

  20% попуст на душеци

  За вас подготвивме саемски понуди со попусти до 60% и 20% попуст на сите душеци.

  Понудите важат до 26.03.2017.

  20% попуст на душеци
  -20%

  20% попуст на душеци

  За вас подготвивме саемски понуди со попусти до 60% и 20% попуст на сите душеци.
 • Air Pure Навлажнувач
  -33%

  Air Pure Навлажнувач

  Навлажнувачот на Dormeo е иновативно решение кое може да ја зголеми влажноста во една соба или пак во целиот дом. Ова не само што ќе ви помогне да се чувствувате одлично, туку исто така ќе има позитивно влијание врз вашето здравје.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Air Pure Навлажнувач
  -33%

  Air Pure Навлажнувач

  Навлажнувачот на Dormeo е иновативно решение кое може да ја зголеми влажноста во една соба или пак во целиот дом.
 • Над-душек Renew 7 Zones
  -10%

  Над-душек Renew 7 Zones

  Претворете го стариот кревет во удобно место за одмор благодарение на над-душекот Renew 7 Zones.

  Над-душек Renew Eucalyptus заедно со Aнатомска перница.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 6.291,00 ден.

   Над-душек Renew 7 Zones
  -10%

  Над-душек Renew 7 Zones

  Претворете го стариот кревет во удобно место за одмор благодарение на над-душекот Renew 7 Zones.
 • Fresh Prima Душек
  -20%

  Fresh Prima Душек

  Високо квалитетен душек со 3 зони кој ќе ви даде неверојатна поддршка. 2 см мемори пена во навлаката која совршено се прилагодува на телото.

  Редовна цена: 16.990,00 ден.

  Специјална цена: 13.592,00 ден.

  Fresh Prima Душек
  -20%

  Fresh Prima Душек

  Високо квалитетен душек со 3 зони кој ќе ви даде неверојатна поддршка.
 • Од 21 до 26 март 2017 год.

  Од 21 до 26 март 2017 год.

  Од 21 до 26 март 2017 год.

  Од 21 до 26 март 2017 год.

  Саем на мебел 2017
 

Душеци

 
 

Над-душеци

 
 

Перници

 
 

Јоргани

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

konfigurator-na-duseci
konfigurator-na-duseci

Како да го одберете идеалниот душек?

Кликнете тука 

Топ понуди

Најдобри понуди