Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Warm Hug Сет
  -50%

  Warm Hug Сет

  Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

  Редовна цена: 2.980,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Warm Hug Сет
  -50%

  Warm Hug Сет

  Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.
 • НОВО! Душек Fresh Prima Platinum
  ново

  НОВО! Душек Fresh Prima Platinum

  Добијте повеќе за истата цена!

  - Врвна удобност
  - Нова луксузна навлака
  - Зголемена терморегулација

  НОВО! Душек Fresh Prima Platinum
  ново

  НОВО! Душек Fresh Prima Platinum

  Комбинација на материјали кои му даваат поддршка на вашиот грб за идеална цврстина.
 • Dormeo Air Над-душек

  Dormeo Air Над-душек

  Со Octaspring® технологијата интегрирана во Dormeo AIR наддушекот, вашето тело го добива она најдоброто.

  Сите пружини од пена се движат тридимензионално, па над-душекот е цврст но флексибилен, нудејќи ви максимална удобност.

  Dormeo Air Над-душек

  Dormeo Air Над-душек

  Со Octaspring® технологијата интегрирана во Dormeo AIR наддушекот, вашето тело го добива она најдоброто.
 • Sleep Sensation Јорган
  2 за 1

  Sleep Sensation Јорган

  Уживајте со сензационалниот јорган со 2 страни. Едната страна е мазна за пријатно и удобно спиење, додека на другата страна се наоѓаат 3D коцкички кои овозможуваат блага масажа на лицето и вратот.

  Специјална понуда по повод 15 години Дормео! 2 јоргани по цена на 1!

  Sleep Sensation Јорган
  2 за 1

  Sleep Sensation Јорган

  Уживајте со сензационалниот јорган со 2 страни. Специјална понуда по повод 15 години Дормео! 2 јоргани по цена на 1!
 • My Deer Постелнина
  ново

  My Deer Постелнина

  Нова, мека, удобна и топла постелнина.

  My Deer Постелнина
  ново

  My Deer Постелнина

  Мека, удобна и топла постелнина.
 

Душеци

 
 

Над-душеци

 
 

Перници

 
 

Јоргани

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

konfigurator-na-duseci
konfigurator-na-duseci

Како да го одберете идеалниот душек?

Кликнете тука 

Топ понуди

Најдобри понуди