Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • 15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци!
  -15%

  15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци!

  Специјална роденденска понуда. По повод 15 години Дормео, ние ви подаруваме 15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци.

  Количините се ограничени!

  15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци!
  -15%

  15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци!

  Специјална роденденска понуда. По повод 15 години Дормео, ние ви подаруваме 15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци.
 • Sleep Sensation Јорган
  2 за 1

  Sleep Sensation Јорган

  Уживајте со сензационалниот јорган со 2 страни. Едната страна е мазна за пријатно и удобно спиење, додека на другата страна се наоѓаат 3D коцкички кои овозможуваат блага масажа на лицето и вратот.

  Специјална понуда по повод 15 години Дормео! 2 јоргани по цена на 1!

  Sleep Sensation Јорган
  2 за 1

  Sleep Sensation Јорган

  Уживајте со сензационалниот јорган со 2 страни. Специјална понуда по повод 15 години Дормео! 2 јоргани по цена на 1!
 • True Evolution - Перница создадена за вас
  ново

  True Evolution - Перница создадена за вас

  Создадена е за секого има одлична моќ на приспособување и има 8 пати поголема циркулација на воздух од другите перници со пена.

  Овозможува свежа, сува и чиста средина за спиење.

  True Evolution - Перница создадена за вас
  ново

  True Evolution - Перница создадена за вас

  Создадена е за секого има одлична моќ на приспособување и има 8 пати поголема циркулација на воздух од другите перници со пена.
 • Dormeo Air Над-душек

  Dormeo Air Над-душек

  Со Octaspring® технологијата интегрирана во Dormeo AIR наддушекот, вашето тело го добива она најдоброто.

  Сите пружини од пена се движат тридимензионално, па над-душекот е цврст но флексибилен, нудејќи ви максимална удобност.

  Dormeo Air Над-душек

  Dormeo Air Над-душек

  Со Octaspring® технологијата интегрирана во Dormeo AIR наддушекот, вашето тело го добива она најдоброто.
 • 15% ПОПУСТ на душеци

  15% ПОПУСТ на душеци

  15% ПОПУСТ на душеци

  15% ПОПУСТ на душеци

  По повод 15 години Дормео, ние ви подаруваме 15% ПОПУСТ на сите Дормео душеци.
 

Душеци

 
 

Над-душеци

 
 

Перници

 
 

Јоргани

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

konfigurator-na-duseci
konfigurator-na-duseci

Како да го одберете идеалниот душек?

Кликнете тука 

Топ понуди

Најдобри понуди