Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Душек IMemory S Plus

  Душек IMemory S Plus

  Високо - квалитетен, 3-зонски, хипоалерген душек со висина од 20 см., произведен со наградуваната Octaspring® технологија. 

  Душек IMemory S Plus

  Душек IMemory S Plus

  Високо - квалитетен, 3-зонски, хипоалерген душек со висина од 20 см.

 • Renew Eucalyptus над-душек
  -30%

  Renew Eucalyptus над-душек

  Фантастичен ПОПУСТ од 30% на над-душекот Рињу Еукалиптус 7 зони и ПОДАРОК Анатомска перница.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.893,00 ден.

  Renew Eucalyptus над-душек
  -30%

  Renew Eucalyptus над-душек

  Фантастичен попуст од 30% на над-душекот Рињу Еукалиптус 7 зони.

 • Watercolor Постелнина
  ново

  Watercolor Постелнина

  Весела 4 во 1 постелнина која ги разубавува вашите соништа.

  Неверојатни комбинации кои идеално се вклопуваат во вашата спална соба.

  Watercolor Постелнина
  ново

  Watercolor Постелнина

  4 неверојатни комбинации кои идеално се вклопуваат во вашата спална.

 • Dormeo HERO Ќебе

  Dormeo HERO Ќебе

  Ќебе, перница и прекривка - 3 во 1

  Dormeo HERO Ќебе

  Dormeo HERO Ќебе

  Hero ќебето е одлично 3во1 решение: ќебе, перница и прекривка.

 

Душеци

 
 

Над-душеци

 
 

Перници

 
 

Јоргани

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Најдобри понуди

konfigurator-na-duseci
konfigurator-na-duseci

Како да го одберете идеалниот душек?

Кликнете тука