Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

1001 Night Ламба на допир

lampa na dodir 1001 noć
Photos
 • Видеа
 • Слики
1001 Night Ламба на допир 1001 Night Ламба на допир 1001 Night Ламба на допир
1001 Night Ламба на допир

ID: 106026184 | SKU: 1000131867

Прекрасен додаток во вашата спална соба - ламбата на допир од колекцијата 1001 Ноќ од Дормео.

 • го осветлува просторот со допирање на телото на ламбата
 • 3 нивоа на светлина
 • боја: сребрена
1.590,00 ден.
990,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Сонувајте во магијата на 1001 ноќ

Донесете магија во вашиот дом со оваа најнова колекција1001 Ноќ од Дормео. Атрактивен дизајн и привлечни бои кои го носат источниот шарм во вашиот дом.

Дормео 1001 Ноќ ламбата на допире одличен декоративен и практичен додаток за вашата спална соба. Вклучете ја само со допир на било кој дел од на телото на ламбата.

1001 ноќ ламбата на допир има три нивоа на светлина:

 • Прв допир: ноќна светлина
 • Втор допир: придушена светлина
 • Трет допир: силна светлина, и
 • Четврт допир: исклучување

Во пакетот не е вклучена сијалица.

МАТЕРИЈАЛ:

 • 140 см должина на кабел
 • Материјал на телото: метал
 • Метален горен дел со висина од 17,6 см.
 • Боја: сребрена
 • Висина на ламбата: 20 см.
 • Димензии: В 20 см, Ш 9,6 см.
 • Вид на прекинувач: сензор на допир (4 нивоа)
 • Максимална ватажа на силајицата: 25W
Технички карактеристики
Материјал метал

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка