Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

1001 Night Навлака за Анатомска перница

Photo
Video

Високо - квалитетна навлака за перница од памучен сатен со луксузен изглед која одговара на анатомски перници со димензија 40х60 см, во крем боја.

1001 Night Навлака за Анатомска перница
690,00 ден.
390,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Високо - квалитетна навлака за перница од памучен сатен со луксузен изглед која одговара на анатомски перници со димензија 40х60 см, во крем боја.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Сонувајте со помош на магијата на 1001 ноќ

Навлаката за анатомска перница од колекцијата 1001 ноќ на Дормео ви нуди луксуз во вашиот дом.

Навлаката за перница одговара на сите анатомски перници

Оваа навлака одговара на сите перници со анатомски облик и димензии 40х60 см.

100% памучен сатен

Изработена од 100% памучен сатен, оваа навлака и дава луксузен изглед на вашата спална соба и е неверојатно пријатна за вашата кожа.

Достапна во кремава боја - идеална за секоја комбинација

Се пере во машина на 40°C.

Материјал:

  • 100% памучен сатен
  • Димензии: 40х60 см
  • Одржување: се пере на 40°C
Технички карактеристики
Димензии на перница 40x60 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star