Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

1001 Night Навлака за Анатомска перница

1001 Night Навлака за Анатомска перница
Photos
  • Видеа
  • Слики
1001 Night Навлака за Анатомска перница 1001 Night Навлака за Анатомска перница 1001 Night Навлака за Анатомска перница
1001 Night Навлака за Анатомска перница

ID: 106007639 | SKU: 1000127441

Високо - квалитетна навлака за перница од памучен сатен со луксузен изглед која одговара на анатомски перници со димензија 40х60 см, во крем боја.

1001 Night Навлака за Анатомска перница
690,00 ден.
390,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Сонувајте со помош на магијата на 1001 ноќ

Навлаката за анатомска перница од колекцијата 1001 ноќ на Дормео ви нуди луксуз во вашиот дом.

Навлаката за перница одговара на сите анатомски перници

Оваа навлака одговара на сите перници со анатомски облик и димензии 40х60 см.

100% памучен сатен

Изработена од 100% памучен сатен, оваа навлака и дава луксузен изглед на вашата спална соба и е неверојатно пријатна за вашата кожа.

Достапна во кремава боја - идеална за секоја комбинација

Се пере во машина на 40°C.

Материјал:

  • 100% памучен сатен
  • Димензии: 40х60 см
  • Одржување: се пере на 40°C
Технички карактеристики
Димензии на перница 40x60 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка