Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

1001 Night Табуретка за складирање

1001 Night Табуретка за складирање
Photos
  • Видеа
  • Слики
multifunkcionalna-kutija-1001-noc multifunkcionalna-kutija-dormeo multifunkcionalna-dormeo-kutija
1001 Night Табуретка за складирање

ID: 106011183 | SKU: 1000127996

Практича кутија за чување на секакви ситници, детски играчки, а може да се користи и како табуретка. Се склопува за лесно складирање под кревет или на полица. Кутијата е многу лесна и има рачки за носење. Достапна е во сребрена боја, со димензии 36x26x36 см.

Залиха: 4
1.790,00 ден.
1.290,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Раскренете го домот брзо и едноставно

Дел од колекцијата 1001 Ноќ на Дормео која е специјално дизајнирана за да додаде чувство на фантазија и мистичност во спалната соба. Кутијата која се склопува од Дормео е многу практична. Можете да ја користите во канцеларијата, како дел од детската соба, па дури и во гаражата!

Повеќенаменски и практичен производ: Можете да ја користите како кутија или како табуретка

Кутијата може да се склопи со многу мали димензии, што ја прави практична за складирање. Кога ќе ја расклопите како табуретка може да ви служи за складирање на секакви ситници и да ја користите како столче!

Лесна кутија со рачки за едноставно пренесување

Кутијата од Дормео 1001 ноќ колекцијата е лесна и има рачки на страната за едноставно пренесување.

Модерна, привлечна сребрена боја

Оваа кутија е достапна во сребрена боја која се вклопува во секој дом и е изработена од многу цврста и долготрајна ткаенина.

  • Димензии: 36x26x36 см
Технички карактеристики
Димензија 36x26x36 cm
Дополнителни информации Обвивка: SILVER PU (A/B)
Внатрешност: 80g ткаенина
Горен капак: 15мм сунѓер
Основа: PU, 80g ткаенина
Дно кое се остранува 2мм., 2 нивоа на долната страна
Дормео програма дневна соба
Материјал PU, пена

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка