Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

1001 Night Тепих

1001 Night Тепих
Photos
 • Видеа
 • Слики
1001 Night Тепих
1001 Night Тепих

ID: 106046358 | SKU: 1000135908

Донесете магија во вашиот дом со оваа најнова колекција 1001 Ноќ од Дормео. Атрактивен дизајн и привлечни бои кои го носат источниот шарм во вашиот дом.

1001 Night Тепих
2.990,00 ден.
1.890,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Донесете магија во вашиот дом со оваа најнова колекција 1001 Ноќ од Дормео. Атрактивен дизајн и привлечни бои кои го носат источниот шарм во вашиот дом.

Дормео тепихот од оваа колекција е луксузен и мек благодарение на 1,5 см мемори пена која се прилагодува на формата на вашите стапала, нудејќи ви удобност и топлина.

Долниот дел од тепихот е нелизгачки, што значи дека тој убаво се фиксира на долната површина и вие можете безбедно да газите. Можете да го користите и на делови со подно греење и се пере во машина за едноставно одржување.

Тепихот од Дормео 1001 Ноќ колекцијата е достапен во прекрасна сребрена боја која одлично се вклопува сос ите производи од 1001 Ноќ колекцијата.

 • мека подлога
 • 1,5 см мемори пена која се прилагодува на формата на вашето стапало
 • привлечен дизајн
 • нелизгачко дно
 • за секаков вид на под
 • едноставен за одржување
Технички карактеристики
Димензија 55x125
Дополнителни информации Перење во машина на 30°C
Материјал: Полиестер, PU
Дно од нелизгачки материјал

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка