Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Aloe Vera Над-душек 3+1

Aloe Vera Над-душек 3+1
Photos
 • Видеа
 • Слики
Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1 Aloe Vera Над-душек 3+1
-50%
Aloe Vera Над-душек 3+1

SKU: 99-1000071514

Едноставен начин на кој ќе ја претворите секоја површина во безбедна подлога за спиење. Претворете го стариот кревет или кауч во удобна површина за спиење и зголемете го квалитетот на вашиот сон.
Со секој купен Алое Вера 3+1 Над-душек, можете да ги добиете Анатомската или Класичната Алое Вера перница со 50% ПОПУСТ!

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 5.980,00 ден.


Специјална цена: 2.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Aloe Vera 3+1 Над-душек

Едноставен начин на кој ќе ја претворите секоја површина во безбедна подлога за спиење. Претворете го стариот кревет или кауч во удобна површина за спиење и зголемете го квалитетот на вашиот сон.

 • Обезбедува удобност благодарение на квалитетната нова генерација на Ecocell® пена
 • Навлаката е збогатена со Aloe Vera за поголема мекост
 • Благодарение на Ecocell® пената над-душекот ја задржува својата форма за континуирана поддршка
 • CleanEffect® третманот обезбедува заштита од прашински грини, бактерии и непријатни мириси
 • Одличен начин за ревитализација или промена на подлогата за спиење
 • Користете го секаде: во домот, во викендичка, на кампување, во студентски домови или за гости
 • Пакување: Вакуумиран во кутија
 • Можност за плаќање на рати

Идеално решение за неочекувани гости на спиење и за кампување. Тој е лесен и многу едноставен за пакување и транспорт. Благодарение на тродимензионалната клеточна структура, овој наддушек ви дава чувство на нежна масажа во текот на спиењето и ја зголемува циркулацијата на воздух, намалувајќи ја топлината и влажноста.

Aloe Vera 3+1 над-душекот е особено соодветен за оние кои патат од алергии или астма и има Clean Effect заштита, која всушност претставува заштита од прашински грини и микроби.

Погледнете во внатрешноста на над-душекот

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  

4см.

Застанете со маусот наTap on   за детали околу внатрешноста.

 1. 3 см. јадро со Ecocell® пена

  Се обликува според контурите на вашето тело, обезбедува доволна циркулација на воздух и ви нуди одлични адаптабилни точки.

 2. 1 см. Formacell пена проткаена во навлаката

  Помага во намалување на болните точки на притисок. Заштита од прашински грини, бактерии и непријатни мириси.

 3. AirX - Airmesh

  Ткаенина која дише и обезбедува постојана циркулација на воздух за свежа и сува средина за спиење.

 4. Нелизгачки точки

  Обезбедуваат вашиот наддушек да биде безбедно фиксиран на едно место.

Третман со Aloe Vera

Aloe Vera е волшебно растение кое има способност да го активира одбранбениот систем на телото. Тоа, исто така, ја хидрира, смирува и подмладува кожата. Ова растение е природен антибиотик и има антимикробно и антисептично дејство.

Технички карактеристики
Јадро 3 см. јадро со Ecocell® пена
Висина 4 cm
Дополнителни информации Навлаката може да се пере на 30°C.
Собирање (навлака): 2-3%.
Навлаката не се пегла.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака 1 см. Formacell пена проткаена во навлаката; AirX - Airmesh Ткаенина која дише; Нелизгачки точки за фиксирање на над-душекот
Навлака која се пере Да

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка