Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 
Photo
Video

Bubbless постелнината е направена од 100% памук и ќе ја трансформира детската во место на радост и игра. 4 различни изгледи, 1 постелнина. Балончиња во различни бои. Се пере на 40℃. Во единечниот сет добивате навлака за јорган 140x200 см и навлака за перница 50x70 см. Навлаката за јорган се затвара со копчиња, а навлаката за перница како плико.

Bubbless Постелнина
Од 1.290,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Bubbless постелнината е направена од 100% памук и ќе ја трансформира детската во место на радост и игра. 4 различни изгледи, 1 постелнина. Балончиња во различни бои. Се пере на 40℃. Во единечниот сет добивате навлака за јорган 140x200 см и навлака за перница 50x70 см. Навлаката за јорган се затвара со копчиња, а навлаката за перница како плико.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Весела 4во1 постелнина која ги разубавува вашите соништа

Веселите комбинации на бои (во различни нијанси на зелена, сина и жолта, или виолетова, сина, зелена, розева и црвена) и интересен мотив со балончиња се идеални за секоја детска соба. Благодарение на двостраниот дизајн - големи балончиња на една страна, а мали на другата, оваа постелнина ви овозможува 4 различни комбинации со само 1 постелнина.

Природна, мека и едноставна за чистење

Навлаките за јорган и перница се направени од 100% памук кој ви дава чувство на мекост и е многу едноставен за одржување.

Технички карактеристики
Bed Size Double Bed
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма за деца
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star