Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Дормео Essenso навлаката за перници е достапна во 4 неверојатни бои и е изработена од 100% памучен сатен.

Essenso Навлака за перница
Од 390,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дормео Essenso навлаката за перници е достапна во 4 неверојатни бои и е изработена од 100% памучен сатен.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одличен додаток за секоја спална соба

Дормео Essenso навлаката за перници е достапна во 4 неверојатни бои: бела, светло сина, светла беж и виолетова. Таа има мазна површина и одлично се вклопува со сите Дормео постелнини. Одберете помеѓу двете димензии: 30х50см или 50х70см.

Сонувајте на свиленкаста подлога

Направена од 100% памучен сатен, Дормео Essenso навлаката за перница ви нуди поголема удобност при спиењето.

Технички карактеристики
Димензии на перница 30x50 cm, 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои bright white, light beige&cream, светло виолетова, светло сина
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality