Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Обојте ја Вашата спална соба со модерна и тренди постелнина изработена од 100% памук и достапна во 2 бои: беж и сина.

Lettera Постелнина
Од 1.290,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Обојте ја Вашата спална соба со модерна и тренди постелнина изработена од 100% памук и достапна во 2 бои: беж и сина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Променете го изгледот на вашата спална соба

Знаеме дека не пости посовршено место за одмор и релаксација како во својот дом. Со оваа модерна и тренди постелнина, ќе уживате во удобноста и ќе го измените изгледот на спалната соба.

Оваа постелнина ќе ве дочекува секој пат со персонализирана порака „Home is where the heart is”

100% природен памук

100% памук обезбедува мекост и удобност кои овозможуваат, пријатен допир на Вашата кожа. Идеална е за лица со чувствителна кожа или пак за оние кои страдаат од алергии.

Копчиња за полесно затворање

Копчињата на навлаката за јорган и за перница обезбедува стабилност која ви обезбедува мирен и удобен сон.

Достапна во 2 модерни комбинации на бои

Dormeo Lettera Постелнината е достапна во 2 атрактивни комбинации на бои – сина со принт во беж боја и беж со принт во сива боја.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дополнителни информации Димензии: 140x200см. 200x200см.
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж, сина
Материјал памук, полиестер
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality