Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Mix&Match чаршафот е неверојатно мек. Тој е направен од 100% памучен сатен. Може да се користи за душеци високи до 30см. Ластикот го фиксира чаршафот на душекот. Достапен е во неколку димензии и во боја на слонова коска. Се пере на 60℃, температура која ги убива прашинските грини.

Mix&Match Чаршаф
Од 790,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Mix&Match чаршафот е неверојатно мек. Тој е направен од 100% памучен сатен. Може да се користи за душеци високи до 30см. Ластикот го фиксира чаршафот на душекот. Достапен е во неколку димензии и во боја на слонова коска. Се пере на 60℃, температура која ги убива прашинските грини.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Удобност и шарм во спалната

Дизајниран во елегантна боја на слонова коска, Dormeo Mix&Match чаршафот одлично се комбинира со постелнинта од оваа линија.

Практичен и едноставен за употреба

Чаршафот е со ластик и се фиксира на душекот. Соодветен е за сите душеци со висина до 30 см.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои слонова коска
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star