Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

My Deer постелнината од Дормео има модерен, Божиќен дизајн со еленчиња кои ви носат вистинска празнична атмосфера во вашиот дом.

My Deer Постелнина
Од 1.490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

My Deer постелнината од Дормео има модерен, Божиќен дизајн со еленчиња кои ви носат вистинска празнична атмосфера во вашиот дом.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Мека, удобна и топла

Оваа постелнина е направена од 100% памук кој ви дава мекост и неверојатна удобност.  

Едноставна за одржување

My Deer постелнината е составаена од навлака за јорган која се затвара со копчиња и навлака за перница која се затвора како плик. Се пере во машина.

Божиќен дух во вашата спална соба

На горната страна од постелнината има дизајн со елени кој ви носи весела празнична атмосфера во вашата спална соба.

Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж, кафеава, сина
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star