Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Perfect Sleep Двоен јорган

Perfect Sleep Двоен јорган
Photos
  • Видеа
  • Слики
Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган Perfect Sleep Двоен јорган
Perfect Sleep Двоен јорган

SKU: 99-1000070672

Уживајте во идеален сон. Овој сет е комбинација од подебел и потенок јорган кои можат да се спојат во еден. Топло и удобно решение за употреба во секое годишно време. Полнети со Велслип микровлакна.

Специјална роденденска понуда со попуст од 50% за сите Клуб 5* купувачи!
Perfect Sleep Двоен јорган

* Задолжителни полиња

Од 5.990,00 ден. До
2.990,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Разубавете ја вашата спална соба со удобност и топлина

Вие го заслужувате најдоброто, па зошто да не можете да уживате во секое годишно време. Перфект Слип двојниот јорган ви нуди топлина и удобост комбинирајќи два одделни јоргани во еден. Ова идеално решение за четирите годишни времиња значи дека можете:

  • да го користите подебелиот јорган во пролет и есен
  • да го користите потенкиот јорган на лето
  • да ги комбинирате двата во зимо

Привлечен дизајн

Навистина е важно просторот во кој спиете да ги задоволи сите ваши сетила. Горната страна од тенкиот јорган има атрактивен дизајн кој одлично одговара со еднобојниот долен дел.

Практично и декоративно решение

Благодарение на убавиот дизајн, јорганите можете да ги користите и како декоративни прекривки или ќебиња.

Се перат во машина и нема потреба од навлаки

Перфект Слип јорганот се пере во машина што значи дека нема потреба да користите навлаки.

Чувство како да спиете на пердуви и воздушест дизајн

Полнењето со Wellsleep® микровлакна е многу практично. Одличните термални карактеристики ви овозможуваат секогаш да се чувствувате пријатно. Уникатната структура на влакната создава воздушни џебови кои даваат дополнителен волумен.

Природна отпорност на дамки за оптимална хигиена

Wellsleep® микровлакната впиваат минимална количина на влага, што им дава ефикасна природна отпорност на дамки и непријатно мириси.

Технички карактеристики
Димензија 140x200 and 200x200
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака 100% полиестер (микрофибер)
Полнење 50% вискозни влакна, 50% полиестер (Wellsleep® микровлакна)
Се пере во машина 40°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка