Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Неодоливи летни попусти

Време е за освежување и распродажба! Изберете и заштедете до 70%.

-70%
 

Platinum Класична перница

Photo
Video

Дормео Платинум класичната перница е неверојатно мека и има навлака направена од сатен за најпријатен сон. Перницата се прилагодува на вашите потреби и е соодветна за скеого без оглед на положбата во која спиете.

Platinum Класична перница
1.890,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дормео Платинум класичната перница е неверојатно мека и има навлака направена од сатен за најпријатен сон. Перницата се прилагодува на вашите потреби и е соодветна за скеого без оглед на положбата во која спиете.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вистински одмор

Велслип микровлакната ви даваат соодветна поддршка за вашиот врат и глава, па вие ќе се будите свежи и одморени секое утро. Материјалите од кои е изработена оваа перница нудат одлична циркулација на воздух за максимална удобност во текот на потоплите денови.

Перница која е секој пат идеална

Дормео Платинум класичната перница е секој пат идеална затоа што целосно се прилагодува на вашите потреби и желби. На страните има практичен патент преку кој можете многу лесно да го додавате или вадите полнењето со цел да ја добиете посакуваната висина и цврстина на перницата.

Одличен избор за секого

Прилагодливата Дормео Платинум класична перница е одличен избор за секого, без оглед на начинот на кој спиете. Дополнително, таа се пере во машина и можете да ја користите во текот на целата година благодарение на системот за циркулација на воздух и високо-квалитетните материјали од кои е изработена.

Димензии: 50x70 см.

Технички карактеристики
Тип на перница класична
Јадро 100 % полиестер, 1200 g
Димензија 50x70
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака Извонредно мек Микрофибер сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star