Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Stella Постелнина

Спален комплект Стела - жълт
Photos
  • Видеа
  • Слики
Спален комплект Стела - Розов Спален комплект Стела Спален комплект Стела - Син Спален комплект Дормео Спален комплект Стела - жълт Спален комплект Стела Дормео - Розов
-23%
Stella Постелнина

SKU: 99-1000071770

Израдувајте ги вашите деца со оваа уникатна постелнина. Дозволете им да уживаат во ѕвездите кои ќе ги однесат на возбудливи патувања во соништата. Постелнината е направена од 100% памук и се пере во машина на 40 степени.

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 1.290,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Децата ќе уживаат во местењето на креветот

Stella постелнината од Дормео наликува на ѕвездено небо. Децата можат да ги бројат ѕвездите за побрзо да заспијат. Наутро можат да го местат креветот на четири различни начини:

  • Направени од 100% памук за едноставно одржување
  • Достапна во 3 комбинации на бои: сина, розева и жолта
  • Навлаката за јорган и навлаката за перница се затвараат како плико

Димензии на навлаката за јорган : 140x200см. на навлаката за перница: 50x70см.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка