Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Разубавете ја вашата спална соба сп Дормео Twins постелнината, која ќе воведе динамичен и свеж изглед на вашиот дом. Таа е изработена од 100% сатенски памук. Навлаките се затвараат со патент.

Twins Постелнина
Од 1.490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Разубавете ја вашата спална соба сп Дормео Twins постелнината, која ќе воведе динамичен и свеж изглед на вашиот дом. Таа е изработена од 100% сатенски памук. Навлаките се затвараат со патент.

Дознајте повеќе
Детали за производот

2 дизајни во 1 постелнина

Декорирајте ја вашата спална соба со свежиот дизајн наTwins постелнината од Дормео. Таа има две страни кои ви овозможуваат да го местите креветот во различни комбинации.

  • Модерна комбинација од боја на слонова коска со округол принт.
  • Другата страна е еднобојна, и тоа во зелена или виолетова боја.

Twins постелнината е направена од 100% памучен сатен. Навлаките се затвараат со патент.

  • Достапна е во 2 комбинации на бои: виолетова - слонова коска и зелена - слонова коска
  • Димензија: навлака за јорган 140x200 & навлака за перница 50x70 (единечна)
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality