Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Дормео ЛЕД ламбата е одличен додаток за вашата спална соба. Нејзиниот модерен дизајн овозможува да ја ставите во секој дел од вашиот дом. за миг оваа ламба ќе ја исполни вашата соба со пријатно, амбиентално светло.

Verde LED Ламба
1.190,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Дормео ЛЕД ламбата е одличен додаток за вашата спална соба. Нејзиниот модерен дизајн овозможува да ја ставите во секој дел од вашиот дом. за миг оваа ламба ќе ја исполни вашата соба со пријатно, амбиентално светло.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дормео ЛЕД ламбата е одличен додаток за вашата спална соба. Нејзиниот модерен дизајн овозможува да ја ставите во секој дел од вашиот дом. за миг оваа ламба ќе ја исполни вашата соба со пријатно, амбиентално светло.

Предности на ЛЕД светилката:

 • Долг животен век
 • Енергетска ефикасност
 • Еколошка
 • Не се загрева
 • Блиску до природната сончева светлина
 • Модерен дизајн

За ваша безбедност секогаш исклучувајте ја ламбата од струја кога:

 • ја менувате светилката
 • не ја користите подолг временски период
 • ја чистите
 • ја преместувате од едно на друго место
 • ја поправате.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality