Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
-50%

Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

 • 5 комбинации на бои
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Спакувано со машна со порака
 • Се пере во машина на 30ºC
Warm Hug Сет ќебе и перница

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Најмеката и најтопла прегратка. Оваа година Warm Hug ќебето е достапно и во нова, семејна димензија – 200x200.

 • 5 комбинации на бои
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Спакувано со машна со порака
 • Се пере во машина на 30ºC
Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатно мек Warm hug сет

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои не можат ни да замислат времето да го поминат пред телевизорот без да се покријат со меко ќебенце, како и за оние на кои им е секогаш студено. Завиткајте се во ќебето, ставете ги стапалата во специјалните џебови и почувствувајте ја топлината која ќе ве опушти.

 • Неверјатно меко и топло
 • Достапно во 5 бои
 • Ќебе со единечна (130 x 190) и семејна (200 x 200) димензија со перница 40 x 40
 • Џеб за затоплување на стапалата
 • Се пере во машина на 30ºC
 • Идеален избор за подарок

5 бои кои одговараат во секоја пригода и се вклопуваат во секој декор

Сетот е достапен во 5 бои: Сина, Црвена, Кафена, Слонова коска и Виолетова.

Затоплете ги вашите стапала

На едната страна од ќебето има џеб во кој ќе ги затоплите стапалата.

Секој сет е спакуван како одарок со машна на која има специјална порака.

Нова семејна димензија

Оваа година Warm Hug сетот е достапен и во нова димензија - 200x200.

Освежете го просторот

Овој сет одлично се вклопува во секој простор, има 2 варијации на бои на горната и долната страна, разубавувајќи го вашиот дом.

Перничињата можат да бидат украсни, но и функционални. Перничето и ќебето можат да се перат во машина на 30ºC.

Одличен подарок

Warm Hug сетот е одличен подарок - покрај тоа што е неверојатно топол и удобен, тој е завиткан со лента со специјална порака.

Технички карактеристики
Димензија 130x190 сет (ќебе 130x190 + перница 40x40) , 200x200 сет (ќебе 200x200 + перница 40x40)
Дормео програма дневна соба
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality