Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Essenso ќебе

Essenso ќебе
Photos
 • Видеа
 • Слики
Essenso ќебе Essenso ќебе Essenso ќебе Essenso ќебе
Essenso ќебе

SKU: 99-1000067586

Функционално и декоративно, Дормео Есенсо ќебето е одличен додаток во вашиот дом. Уживајте во најмекото и најудобно ќебе од Дормео.

* Задолжителни полиња

Од 1.590,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Уживајте во мекиот допир на ова неверојатно пријатно ќебе

Дормео Есенсо е најмекото и најпријатно ќебе од програмата на Дормео. Со сигурност ќе уживате во неговата мекост и флексибилност.

Едно ќебе соодветно за секое годишно време

Доколку барате ќебе кое ќе го користите во текот на сите годишни времиња, тогаш без размислување одлучете се за Дормео Есенсо. Благодарение на неговиот дизајн со коцки, вие ќе уживате со него во текот на целата година.

Линиите помеѓу коцките ја задржуваат топлината, додека потенките делови од ткаенината ја шират, па така Дормео Есенсо ќебето е идеално за сите годишни времиња и секојдневна употреба.

Прекрасна декорација за секој дел од вашиот дом

Дормео Есенсо ќебето е одлична декорација за вашиот дом. Достапно е во 2 неутрални бои, бела и кајсија.

Направено од памук, па без проблем можете да го перете во машина за перење

Дормео Есенсо ќебето е направено од чист памук кој е мек на допир и навистина квалитетен, па ќебето ќе се користи во вашиот дом долги години.

Дормео Есенсо ќебето се пере во машина за перење, што го прави многу едноставно за одржување.

 • Сите кои обожаваат едноставен дизајн со живи бои
 • Одличен е за во дневната соба
 • Секој кој сака да одмори додека патува
 • Одличен за кампување и планирање
 • Децата го обожаваат!
 • Одличен подарок за младоженци, родители, парови, пријатели
Технички карактеристики
Димензија 130 x 190 см
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка