Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Essenso чаршаф

Essenso чаршаф
Photos
  • Видеа
  • Слики
Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф Essenso чаршаф
Essenso чаршаф

SKU: 99-1000068629

Мек и удобен памучен чаршаф од 100% памук кој може да се користи и на душеци високи до 30 см. Чаршафот е со ластик и е многу едноставен за употреба.

* Задолжителни полиња

Од 990,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Памукот ја гали вашата кожа

Есенсо чаршафите се направени од 100% памук. Тие се со висок квалитет, неверојатно удобни и долготрајни.

Ластик од сите страни за практично местење

Чаршафите се со ластик од сите страни, па вие можете убаво да ги наместите околу рабовите на душекот. Тие нема да се собираат додека спиете без оглед на тоа колку се превртувате во текот на ноќта.

Користете ги на душеци високи до 30 см.

Есенсо чаршафите можат да се користат на душеци со висина до 30 см.

Едноставни се за одржување и ќе ги користите долг временски период.

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали
  • Овие чаршафи се идеален избор за сите оние кои имаат душеци со стандардни димензии за спиење.
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба
Достапни бои беж, бела, сина
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка