Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Extreme soft Ќебе

Extreme soft Ќебе
Photos
 • Видеа
 • Слики
Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе Extreme soft Ќебе
Extreme soft Ќебе

SKU: 99-1000045366

Одморете се и уживајте со Дормео Extreme Soft ќебето. Направено од микровлакна со вткаени во луксузната кадифена навлака и е неверојатно меко на допир и нема да ја иритира вашата кожа.

Extreme soft Ќебе
Од 1.980,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Уживајте во луксузот на мекото ќебе

Меко и луксузно, Дормео Extreme Soft ќебето е создадено за да ви пружи удобност и топлина во сите сезони. Совршено за опуштени и релаксирани ноќи, ова ќебе одлично ќе се вклопи на вашиот кревет или пак може да го користите како дополнителна прекривка во спалната соба.

Неверојатно чувство на мекост

Дормео Extreme Soft ќебето е направено од 100% микровлакна вткаени во луксузна навлака со мазен кадифен финиш кој е неверојатно мек на допир и нема да ја иритира вашата кожа.

Тоа е многу лесно, но ќе се чувствувате пријатно во долгите зимски или пак свежите летни ноќи.

Специјален, стилски дизајн за модерните домови

Единствениот модерен дизајн на Дормео Extreme Soft ќебето ќе му даде различен, модерен изглед и ќе го освежи вашиот дом. Можете да одберете една од трите модерни бои кои совршено ќе се вклопат во вашиот дом: беж, виолетова и бронзена.

Совршен подарок за вашите сакани

Дормео Extreme Soft ќебето е совршен подарок за вашите сакани – за вашиот партнер/ка, постари лица кои поголем дел од времето го поминуваат пред телевизорот или пак за деца кои сакаат да се покријат со меко ќебе.

Се пере во машина

Дормео Extreme Soft ќебето може да се пере во машина.

Совршено одговара со Extreme Soft сетот од перници

За совршен спој погледнете го Extreme Soft сетот од перници

 • Сите кои обожаваат едноставен дизајн со живи бои
 • Одличен е за во дневната соба
 • Секој кој сака да одмори додека патува
 • Одличен за кампување и планирање
 • Децата го обожаваат!
 • Одличен подарок за младоженци, родители, парови, пријатели
Технички карактеристики
Димензија 130 x 160 см
Дормео програма дневна соба
Навлака Front fabric: 100% polyester (micro plush fleece), Back fabric: 100% polyester (coral fleece)
Се пере во машина 30°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка