Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс

1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс
Photos
 • Видеа
 • Слики
1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс 1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс 1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс 1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс 1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс 1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс 1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс
1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс

SKU: 99-1000069802

Обвиткајте се во топлина и луксуз. Овој прекрасен производ од Дормео може да го користите како ќебе, јорган или прекривка. Тоа е неверојатно меко и со убав дизајн: 2 лица и весели бои.

1001 Night Ќебе 3 во 1 делукс
Од 4.290,00 ден. До
1.890,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Производ кој ја буди вашата фантазија

Си беше еднаш една преубава и интелегентна млада жена смисли паметен и интересен начин како да го привлече вниманието на султанот и тие живееа среќно... инспирирани од мистиката, фантазијата и луксузот, со гордост ви ја претставуваме Дормео 1001 ноќ колекцијата. Специјално создадена да ја разбуди вашата фантазија и да ве поттикне да го живеете својот сон.

Удобен и мек 3во1 производ

Дормео 1001 ноќ Делукс е многу меко, топло и привлечно 3во1 решение кое може да го користите како:

 • ќебе
 • јорган
 • прекривка за кревет

Бои и шари кои му даваат магија на вашиот дом

Дормео 1001 ноќ Делукс има 2 лица и е достапен во 3 комбинации од бои: едното лице е снежно бела боја, а за другото можете да бирате помеѓу слонова коска, црвена или виолетова.

Одберете од нашата најнова колекција на производи

Дормео 1001 ноќ 3во1 Делукс е дел од ексклузивната Дормео 1001 ноќ колекција во која се достапни:

 • постелнина
 • чаршаф
 • навлаки за перници
 • теписи
 • завеси
 • перничиња
 • ламби
 • навлажнувачи за воздух
 • пешкири
 • перничиња за масажа

Се пере во машина

Дормео 1001 ноќ 3во1 Делукс се пере во машина на 40°C.

Димензии: 140 см x 200 см

Бои: слонова коска, црвена и виолетова

 • Луѓе кои сакаат едноставен дизајн и живи бои
 • Одлично за уживање на софата
 • Секој кој сака да одмори додека патува
 • Одлично за оние кое кампуваат
 • Децата го овожаваат!
 • Совршен подарок за младоженци, родители, партнери, пријатели.

Технички карактеристики
Димензија 140 x 200 см, 200 x 200 см
Дормео програма дневна соба
Навлака 100% полиестер
Полнење 150 gsm 100% PES влакна
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка