Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Кадифени играчки Kitty

Кадифени играчки Kitty
Photos
  • Видеа
  • Слики
Кадифени играчки Kitty
Кадифени играчки Kitty

ID: 104142883 | SKU: 1000070335

Дормео кадифените играчки ќе им бидат најдобрите пријатели на вашите деца - прeкрасни, меки и пријатни! Тие сакаат преку ден да си играат и навечер да се гушкаат а ако вашите деца се грижат за нив, тогаш тие ќе им ги покажат своите скриени супер моќи!

Кадифени играчки Kitty
590,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Дормео Беж Кутре

Кутрето сака да оди секаде со вас. Тој е верен и ваш најдобар пријател. Сака да се гушка, да си игра со топка и исто така е одличен слушател, кој ќе ви помогне да заборавите на сите проблеми.

Дормео Зелено Маче

Мачето има магични моќи и може да ви помогне да ви се остварат сите соништа. Само шепнете му и чекајте да ви се исполни желбата. Тoa е секогаш гладнo, па не заборавајте да го нахраните со неговата омилена храна - брокула, спанаќ и грашок.

Дормео Сино Мече

Мечето има магична моќ и ќе ви помогне сите гребнатинки и повреди да заздрават побрзо и полесно. Само гушнете го силно додека не ви помине болката. Мечето исто така и е верен пријател на самовилата на забите па затоа ќе ви помогне вашите заби да бидат чисти и бели како снег.

Дормео Црвен Диносаурус

Доносаурусот е бестрашен заштитник. Со него ќе бидете безбедни во текот на ноќта, ќе ве чува од страшните чудовишта под креветот и од лошите соништа. Кога и да се почувствувате исплашени само гушнете го и вашите грижи ќе исчезнат.

Тие се високи околу 30 см.

Тие мора да се перат на рака.

Состав:

  • Ткаенина: 100%полиестер
  • Полнење: 60% полипропилен (ABS топчиња) 40%полиестер
  • Очи: 100% АБС
Технички карактеристики
Дормео програма за деца

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка