Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Laura Amatti Rimini Пешкир за раце

Laura Amatti Rimini Пешкир за раце
Photos
  • Видеа
  • Слики
Laura Amatti Rimini Пешкир за раце Laura Amatti Rimini Пешкир за раце
Laura Amatti Rimini Пешкир за раце

SKU: 99-1000037481

Laura Amatti Hand Towel - Пешкири изработени од 100% памук со високо ниво на апсорбција и исклучителна мекост.

* Задолжителни полиња

Од 290,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Laura Amatti Hand Towel - Пешкири изработени од 100% памук со високо ниво на апсорбција и исклучителна мекост.

Технички карактеристики
Димензија 50 x 95 см
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка