Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video
-40%

Добијте поголема флексибилност и свежина во вашиот кревет со Дормео Симпл Флекс летвичките! Овие летвички ви даваат целосна поддршка на вашето тело и ја одржуваат циркулацијата на воздух во душекот.

Добијте до 30% повеќе удобност и одржувајте го вашиот душек свеж!
Simple Flex Летвички

Редовна цена: 4.485,00 ден.


Специјална цена: 2.690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Добијте поголема флексибилност и свежина во вашиот кревет со Дормео Симпл Флекс летвичките! Овие летвички ви даваат целосна поддршка на вашето тело и ја одржуваат циркулацијата на воздух во душекот.

Добијте до 30% повеќе удобност и одржувајте го вашиот душек свеж!
Дознајте повеќе
Детали за производот

Добијте до 30% повеќе удобност и одржувајте го вашиот душек свеж

Кога станува збор за удобноста во спиењето, летвичките се незаменливи. Дормео Симпл Флекс летвичките содржаат 20 летвички кои ви обезбедуваат цврста поддршка и можност за целосна адаптација на вашето тело за време на спиењето.

Со нив добивате дури до 30% поголема удобност благодарение на еднаквата дистрибуција на телесната тежина, ергономската положба на телото и оптималната циркулација на воздух со што се спречува создавањето на влака во душекот.

Главни предности:

 • 20 летвички
 • до 30% поголема удобност
 • цврста поддршка и оптимална прилагодливост
 • адаптација на телото, еднаква дистрибуција на телесната тежина
 • ергономска положба на спиење
 • обезбедува оптимална циркулација на воздух
 • го продолжува животот на вашиот душек
 • подготвени за употреба без склопување

Соодветни се за:

 • За сите оние кои бараат поголема удобност во спиењето
 • За оние кои имаат Дормео душек

Технички карактеристики
Димензија 70-120 см x 190-200 см
Дополнителни карактеристики Соодветно за дупол кревет.
Дормео програма спиење
Максимална тежина на корисник 140 кг
Материјал birch polywood

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star