Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до -70%

-70%
-40%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Magic Tracks Дополнителна патека

Во моментот нема залиха.
Photo
Video

Дали сте подготвени за незаборавна авантура? Нарачајте дополнителна Magic Tracks патека која е еластична (направена со серпентин технологија) и се витка во кривини, мостови, кругови, а најинтересното е дека свети во темница.

Top Shop Magic Tracks Дополнителна патека
990,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дали сте подготвени за незаборавна авантура? Нарачајте дополнителна Magic Tracks патека која е еластична (направена со серпентин технологија) и се витка во кривини, мостови, кругови, а најинтересното е дека свети во темница.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Наместете ја патеката за тркање низ целиот дом!

Кој ќе победи? Во играта вклучете го и синиот автомобил.

Автомобилот има 5 ЛЕД светилки и е проѕирен. Работи со 3ААА батерии кои се ставаат во посебен дел чиј капак се отвора само со шрафцигер.  

Трка со вашиот најдобар пријател!

Откако ќе ја склопите патеката време е за трка! Еден може да се натпреварува со синиот, а друг со црвениот автомобил. Кој ќе победи?

Нарачајте дополнителни автомобили за забава на целото семејство!

Додатоци достапни за вас!

Дополнителни информации

Пакетот вклучува

  • 220x парчиња кои се спојуваат во патека (3,3 м)
  • 1x сина крстосница

Возраст: над 3 години
Материјал: пластика

Технички карактеристики
Материјал пластика

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star