Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Relax Sofa Над душек

Relax Sofa Над душек
Photos
 • Видеа
 • Слики
Relax Sofa Над душек Relax Sofa Над душек Relax Sofa Над душек Relax Sofa Над душек Relax Sofa Над душек Relax Sofa Над душек
Relax Sofa Над душек

SKU: 99-1000045107

Дормео Релакс над-душекот за софа од 2 дела ви нуди удобност и можност за релаксација. Направен е со 2см. мемори пена и неверојатно меки микровлакна за екстремна удобност. Двете перничиња од мемори пена кои се вадат се меки и идеални за одмор на вашата глава, рацете или нозете.

Од 2.190,00 ден. До
890,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Уживајте во предностите од овој над-душек

Дормео Релакс над-душекот ви овозможува да се одморите додека вашето тело е поставено во правилна положба и ужива во вистинска поддршка. Овој над-душек има 2 см мемори пена и е неверојатно мек. Тој се прилагодува на температурата како и на контурите на вашето тело.

Меко перниче идеално за одмор

Овој над-душек доаѓа заедно со меко странично перничиње кои многу едноставно се вади од основата.

Меки микровлакна кои ви обезбедуваат дополнителна удобност

Навлаката на над-душекот е направена од меки микро влакна кои ви нудат дополнителна удобност и топлина во текот на постудените зимски месеци.

Направен да се вклопи во сите домови

Дормео релакс Софа над-душекот е убав модерен додаток за секоја дневна соба. Одберете помеѓу 3 привлечни бои: црвена, беж и сива + 2 нови дезена: зебра и леопард.

Достапен во следниве димензии:

 • 55X190 наддушек + 1 перниче 55x30 (за тросед)
 • 55X140 наддушек + 1 перниче 55x30 (за двосед)
 • 45x45 наддушек + 1 перниче 45x30 (за фотелја)

Наменет е за:

 • стари и дотраени душеци во вашиот дом, во вашата викендичка или караван
 • каучи и троседи за спиење кои се премногу тврди
 • каучи резервирани за преспивање на вашите гости
 • оние кои страдаат од алергии и астма и кои сакаат да ги заштитат своите душеци од прав
 • секој кој сака помек и поудобен душек
Технички карактеристики
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка