Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Air Smart Duo Перница

Air Smart Duo Перница
Photos
  • Видеа
  • Слики
Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница Air Smart Duo Перница
Air Smart Duo Перница

ID: 105942683 | SKU: 1000095258

Dormeo Air Smart Duo - е всушност 2во1 перница со дизајн кој може да се менува, а вие ќе имате две различни перници: анатомска и класична. Уживајте во новиот степен на удобност со перницата Dormeo Air Smart Duo.

Air Smart Duo Перница
2.490,00 ден.
1.890,00 ден. Клуб 5*
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Светска сензација за поудобен сон

Dormeo Air Smart Duo - перницата е всушност 2во1 перница со дизајн кој може да се менува и има две различни нивоа на поддршка. Ако сакате поддршка за вратот и ‘рбетот одберете ја анатомската страна со цевката од Октаспринг пена, која има одлична проветреност, а кога сакате да уживате тогаш свртете ја перницата и одберете ја класичната страна со меките микровлакна.

Совршено одговара за сите положби за спиење

Dormeo Air Smart Duo - перницата е специјално дизајнирана за да се прилагоди на сите положби за спиење, а тоа значи дека конечно ќе престанете да се превртувате во текот на ноќта и мирно ќе спиете. Може да ја одберете анатомската или класичната страна за спиење.

Соодветна поддршка и можност за регулирање на висината за целосен одмор во текот на ноќта.

Квалитетни материјали кои ви гарантираат слатки соништа

Dormeo Air Smart Duo - перницата е изработена од високо квалитетни материјали со AirX систем на страничните делови на навлаката. Тоа овозможува одлична проветреност и природна и здрава средина за спиење. Третманот со CleanEffect® нуди антибактериска и антиалергиска заштита и ја спречува појавата на алергии и кашлање.

Ако сте често под стрес, сигурно ќе ви се допадне третманот од зелен чај во навлаката на перницата. Ќе ве смири по напорниот ден и ќе ве ослободи од стресот. Сега може да уживате во придобивките од зелениот чај во удобноста на вашиот дом и искуството ќе биде чиста релаксација.

Соодветна за:

  • сите кои сакаат пријатна и мека перница
  • сите кои прекумерно се потат додека спијат
  • сите кои сакаат да спијат на природни материјали
  • оние кои страдаат од алергии
Технички карактеристики
Тип на перница анатомска
Јадро Дел за главата: 100% полиестер (микрофибер)
Анти-бактериски третман Да
Димензија 40x60 cm
Дормео линија Harmony
Дормео програма спиење
Навлака Горна ткаенина: 100% полиестер; Долна ткаенина: 100% полиестер(AirX систем)
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка