Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Extreme soft Перници

Extreme soft Перници
Photos
  • Видеа
  • Слики
Extreme soft Перници Extreme soft Перници Extreme soft Перници Extreme soft Перници Extreme soft Перници
Extreme soft Перници

SKU: 99-1000045367

Разубавете го вашиот дом со меките декоративни перници. Специјалниот дизајн со комбинација од две бои ќе му даде интересен изглед на вашиот дом. Во комплетот добивате 2 перници.

* Задолжителни полиња

Од 990,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Одморете се со стил

Дормео Extreme Soft перницата е исклучително мека, долготрајна и удобна и е совршено место каде ќе може да се одморите после напорниот ден, додека читате книга, гледате телевизија или едноставно одмарате во дневната соба.

Уникатен дизајн со две бои

Овие перници имаат две лица со две бои кои ќе му дадат интересен дизајн на вашиот дом. Комбинацијата од две бои ќе ви овозможи да правите различни комбинации, да го менувате изгледот на вашата соба и да ги комбинирате со различни прекривки.

Практичниот сет од две перници е достапен во три бои

Најдоброто од сè е тоа што добивате комплет од две перници! Одберете една од трите прекрасни комбинации на бои: беж, виолетова и бронзена.

Уживајте во овој сет кој совршено одговара со ДормеоExtreme Soft ќебето

Дормео Extreme Soft перницата совршено одговара со нашето Дормео Extreme Soft ќебе.

Сетот од два производи ви нуди можност да уживате во допонителната удобност на овие луксузни производи.

Соодветно за сите кои:

  • Имаат Дормео Екстрим Софт ќебе,
  • Сакаат да го украсат својот дом,
  • Сакаат топли бои,
  • Знаат да одберат одличен подарок за родителите, внуците и младеницте.
Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% полиестер 7D влакна (Wellsleep микровлакна), 320gsm
Димензија 40x40 cm
Дормео програма дневна соба
Навлака Front fabric: 100% polyester (micro plush fleece); Back ;fabric: 100% polyester (coral fleece)
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка