Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Разубавете го вашиот дом со меките декоративни перници. Специјалниот дизајн со комбинација од две бои ќе му даде интересен изглед на вашиот дом. Во комплетот добивате 2 перници.

Extreme soft Перници
Од 990,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Разубавете го вашиот дом со меките декоративни перници. Специјалниот дизајн со комбинација од две бои ќе му даде интересен изглед на вашиот дом. Во комплетот добивате 2 перници.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Одморете се со стил

Дормео Extreme Soft перницата е исклучително мека, долготрајна и удобна и е совршено место каде ќе може да се одморите после напорниот ден, додека читате книга, гледате телевизија или едноставно одмарате во дневната соба.

Уникатен дизајн со две бои

Овие перници имаат две лица со две бои кои ќе му дадат интересен дизајн на вашиот дом. Комбинацијата од две бои ќе ви овозможи да правите различни комбинации, да го менувате изгледот на вашата соба и да ги комбинирате со различни прекривки.

Практичниот сет од две перници е достапен во три бои

Најдоброто од сè е тоа што добивате комплет од две перници! Одберете една од трите прекрасни комбинации на бои: беж, виолетова и бронзена.

Уживајте во овој сет кој совршено одговара со ДормеоExtreme Soft ќебето

Дормео Extreme Soft перницата совршено одговара со нашето Дормео Extreme Soft ќебе.

Сетот од два производи ви нуди можност да уживате во допонителната удобност на овие луксузни производи.

Соодветно за сите кои:

  • Имаат Дормео Екстрим Софт ќебе,
  • Сакаат да го украсат својот дом,
  • Сакаат топли бои,
  • Знаат да одберат одличен подарок за родителите, внуците и младеницте.
Технички карактеристики
Тип на перница декоративна
Јадро 100% полиестер 7D влакна (Wellsleep микровлакна), 320gsm
Димензија 40x40 cm
Дормео програма дневна соба
Навлака Front fabric: 100% polyester (micro plush fleece); Back ;fabric: 100% polyester (coral fleece)
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality