Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Photo
Video

Dormeo Air Smart Duo - е всушност 2во1 перница со дизајн кој може да се менува, а вие ќе имате две различни перници: анатомска и класична. Уживајте во новиот степен на удобност со перницата Dormeo Air Smart Duo.

Air Smart Duo Перница
2.490,00 ден.
1.890,00 ден. Клуб 5*
Јавете ни се на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Dormeo Air Smart Duo - е всушност 2во1 перница со дизајн кој може да се менува, а вие ќе имате две различни перници: анатомска и класична. Уживајте во новиот степен на удобност со перницата Dormeo Air Smart Duo.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Светска сензација за поудобен сон

Dormeo Air Smart Duo - перницата е всушност 2во1 перница со дизајн кој може да се менува и има две различни нивоа на поддршка. Ако сакате поддршка за вратот и ‘рбетот одберете ја анатомската страна со цевката од Октаспринг пена, која има одлична проветреност, а кога сакате да уживате тогаш свртете ја перницата и одберете ја класичната страна со меките микровлакна.

Совршено одговара за сите положби за спиење

Dormeo Air Smart Duo - перницата е специјално дизајнирана за да се прилагоди на сите положби за спиење, а тоа значи дека конечно ќе престанете да се превртувате во текот на ноќта и мирно ќе спиете. Може да ја одберете анатомската или класичната страна за спиење.

Соодветна поддршка и можност за регулирање на висината за целосен одмор во текот на ноќта.

Квалитетни материјали кои ви гарантираат слатки соништа

Dormeo Air Smart Duo - перницата е изработена од високо квалитетни материјали со AirX систем на страничните делови на навлаката. Тоа овозможува одлична проветреност и природна и здрава средина за спиење. Третманот со CleanEffect® нуди антибактериска и антиалергиска заштита и ја спречува појавата на алергии и кашлање.

Ако сте често под стрес, сигурно ќе ви се допадне третманот од зелен чај во навлаката на перницата. Ќе ве смири по напорниот ден и ќе ве ослободи од стресот. Сега може да уживате во придобивките од зелениот чај во удобноста на вашиот дом и искуството ќе биде чиста релаксација.

Соодветна за:

  • сите кои сакаат пријатна и мека перница
  • сите кои прекумерно се потат додека спијат
  • сите кои сакаат да спијат на природни материјали
  • оние кои страдаат од алергии
Технички карактеристики
Тип на перница анатомска
Јадро Дел за главата: 100% полиестер (микрофибер)
Анти-бактериски третман Да
Димензија 40x60 cm
Дормео линија Harmony
Дормео програма спиење
Навлака Горна ткаенина: 100% полиестер; Долна ткаенина: 100% полиестер(AirX систем)
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star