Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Помошен душек Fold Up Outdoor

Помошен душек Fold Up Outdoor
Photos
  • Видеа
  • Слики
Помошен душек Fold Up Outdoor Помошен душек Fold Up Outdoor Помошен душек Fold Up Outdoor Помошен душек Fold Up Outdoor Помошен душек Fold Up Outdoor
-33%
Помошен душек Fold Up Outdoor

SKU: 99-1000026456

Дормео Fold up дополнителниот душек за употреба на отворено е најдоброто решение за пријатно кампување во природа со вашето семејство, за пикници, за детски игралишта, фитнес и многу друго.

Помошен душек Fold Up Outdoor

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 5.490,00 ден.


Специјална цена: 3.690,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Одличен за пригоди како кампување, пикници, фитнес и детски игралишта;

Дормео Fold up дополнителниот душек за употреба на отворено е најдоброто решение за пријатно кампување во природа со вашето семејство, за пикници, за детски игралишта, фитнес и многу друго.

Овој душек има троделен дизајн за да одговара на вашето тело и да ви обезбеди релаксирана и пријатна атмосфера за спиење.

Со оглед на тоа што Ecocell јадрото се приспособува во секоја точка, душекот гарантирано ќе ви обезбеди добар сон кога кампувате.

За да го направи вашето искуство при кампувањето максимално удобно, Дормео Fold up дополнителниот душек за надворешна употреба има долен дел отпорен на вода и нечистотија и доаѓа со торба за складирање која исто така е отпорна на вода и нечистотија, за полесен и побезбеден транспорт. Рачките на торбата за складирање ви овозможуваат лесно пренесување.

Можете да го поставите овој душек на склопување од Ecocell пена за неколку минути

Кога веќе нема да ви биде потребен, можете потполно да го соберете и да го оставите во плакар, камп приколка или под друг кревет.

Дормео Fold up дополнителниот душек е многу едноставен за употреба. Едноставно го отварате и се претвара во удобен, мек душек. Исто така, овој душек гарантира соодветна потпора на деловите од телото каде што тоа ви е најпотребно, а тој никогаш нема да се сплеска како што тоа се случува со воздушните душеци.

Предности:

  • Одличен за пригоди како кампување, пикници, фитнес и детски игралишта
  • Поделен е на три дела, за да ви обезбеди потпора на телото, во деловите во кои тоа ви е најпотребно
  • Долен дел отпорен на вода и нечистотија
  • Лесно складирање и транспорт во торбата отпорна на вода и нечистотија
  • Се мести побрзо од воздушен душек со пумпа

Димензија: 90x200см.

Технички карактеристики
Јадро Ecocell®
Висина 5 cm
Дормео линија Vitality
Дормео програма спиење
Навлака Горна ткаенина: 64% полиестер, 35% полиестер (Coolmax), 1% полиамид (посребрена ткаенина)
Навлака која се пере Да

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка