Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Aromatherapy Постелнина

Aromatherapy Постелнина
Photos
 • Видеа
 • Слики
Aromatherapy Постелнина Aromatherapy Постелнина Aromatherapy Постелнина Aromatherapy Постелнина Aromatherapy Постелнина Aromatherapy Постелнина Aromatherapy Постелнина
Aromatherapy Постелнина

SKU: 99-1000035297

Надополнете ја вашата спална соба со Dormeo Aromatherapy постелнините испринтани си прекрасни цветни дизајни. Разубавете го креветот со прекрасен дизајн, одберете помеѓу испринтан јасмин, цитрусови дрва или лаванда. Направени со од висококвалитетен 100% перкал памук.

Од 1.990,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Освежете ја вашата спална соба со прекрасната памучна постелнина

Со весели и светли бои, Dormeo Aromatherapy постелнината комбинира квалитетни материјали со прекрасни дизајни. Цветните дизајни ќе ве одведат директно на поле со лаванда во Прованс, во богатите градини со јасмин или цитрусови дрва.

Дозволете им на светлите бои да ви го подобрат расположението и да се разбудите свежи за новиот ден!

Достапни во елегантни комбинации на бои:

 • виолетово– бело,
 • зелено– бело и
 • жолто– бело.

Достапни димензии:

 • 140x200см. со една навлака 50x70см.
 • 200x200см. со две навклаки 50x70см.

Предности:

 • Прекрасни цветни дизајни
 • 100% перкал памук, мек и воздушест
 • Практичен патент

Наменети се за:

 • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
 • Луѓето кои сакаат природни материјали
 • За сите кои сакаат природа и цвеќиња во нивната спална соба
Технички карактеристики
Дормео програма спиење
Достапни бои виолетова/бела, зелена/бела
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка