Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Butterfly Постелнина

Butterfly Постелнина
Photos
  • Видеа
  • Слики
Butterfly Постелнина Butterfly Постелнина Butterfly Постелнина
Butterfly Постелнина

ID: 105876252 | SKU: 1000079326

Дадете ѝ природен и весел изглед на собата на вашето дете со новата Butterfly постелнина. Таа е шарена со апликации од пеперутки. Ткаенината од 100% памук ви дава чувство на мекост, а јорганот и перницата имаат патент за лесно отварање.

1.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Весел дизајн за да се чувствуваат како да се во бајките

Откако ќе заврши приказната за добра ноќ вашето девојче нека влезе во светот на бајките. Оваа прекрасна постелнина има дизајн со апликации од пеперутки во нежни бои кои леткаат низ позадината, која е во розова боја.

Совршена е за да ја оживеете собата на вашето дете, кое ќе почне да фантазира.

Ткаенина од 100% памук за чувство на мекост

Dormeo Butterfly постелнината е направена од 100% памук за чувство на мекост.

Таа е лесна за одржување и има патент

Навлаките на јорганот и перницата имаат патент за сè да биде на своето место. Сетот е лесен за одржување и едноставен за перење.

Дополнете го изгледот со Dormeo Butterfly сетот од ќебе и перница

Дополнете го изгледот со Butterfly сетот кој содржи ќебе и перница.

Постелнината погодна е за:

  • Сите дечиња кои сакаат мека постелнина
  • Сите дечиња кои сакаат апликации со пеперутки
  • Сите родители бидејќи лесно се одржува
  • Сите оние кои бараат квалитетна постелнина.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дополнителни карактеристики со патент
Дормео програма за деца
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка