Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Mosaic Постелнина

Mosaic Постелнина
Photos
  • Видеа
  • Слики
Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина Mosaic Постелнина
Mosaic Постелнина

SKU: 99-1000068674

Модерна постелнина со шарени триаголници во сина и бела боја. Совршено ќе се вклопи во вашата спална соба. Исклучително мек сатенски памук.

Mosaic Постелнина

* Задолжителни полиња

Од 1.890,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Свеж и модерен изглед кој ќе ја разубави вашата спална соба

Со постелнината Dormeo Mosaic ќе го разубавите изгледот на вашата спална соба, која има интересен дезен, кој е специјално создаден да го разубави моменталниот изглед на вашата спална соба.

Светли триаголници кои ќе ја освежат собата

Светли триаголници во сина и бела боја ќе го оживеат просторот и ќе создадат чувство на пријатност.

Чист памучен сатен за сјајен и мазен изглед

Постелнината е направена од 100% памучен сатен за мазен, сјаен изглед, како и за неверојатна мекост.

Лесно се менува

Практично затварање на постелнината со копчиња на затварање на преклоп на навлаката на перницата па така менувањето на постелнината ќе биде исклучително лесно.

Се пере во машина за алишта

Материјал: 55% сатенска ткаенина (лиоцел– Тенцел) и 45% памук. Се пере во машина за алишта и нема да избледи со тек на време.

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои розева, сина
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка