Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Ombre Постелнина

Ombre Постелнина
Photos
  • Видеа
  • Слики
Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина Ombre Постелнина
Ombre Постелнина

SKU: 99-1000052494

Освежете ја вашата спална соба со оваа прекрасна постелнина. Раскошна постелнина со омбре дизајн. Изработена од чист 100% памук. Во овој сет добивате навлака за јорган и навлаки за перница. Единствен и модерен дезен, одберете ја вашата боја и уживајте во новиот изглед на Вашата спална.

Од 1.290,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Извонредни бои со омбре дизајн

Разубавете го изгледот на вашата спална соба со извонредниот сет во розова/кафеава боја. Дормео Омбре постелнината има прекрасен дизајн кој на едниот крај е во посветла, а на другиот крај во потемна розова/кафеава боја.

Извонредно мека постелнина

Исклучително мека, луксузна и удобна оваа постелнина е направена од 100% памук за прекрасна мекост и пријатно чувство врз вашата кожа.

Циркулација за максимална удобност и хигиена

Ткаенина со одлична циркулација на воздух за максимална удобност и хигиена за сите сезони.

Во сетот добивате навлака за јорган со навлаки за перница

Во сетот добивате навлака за јорган со копчиња (200 x 200см) и две навлаки на преклоп (50 x 70см).

Се пере во машина на 40°C

Дормео Омбре постелнината се пере во во машина на 40°C. Сетот може да се суши во сушара на нормална температура и да се пегла на умерена температура. Не користете белило. Без хемиско чистење.

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма спиење
Достапни бои кафеава, розева
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка