Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Silky Touch Постелнина

Silky Touch Постелнина
Photos
  • Видеа
  • Слики
Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина Silky Touch Постелнина
-10%
Silky Touch Постелнина

SKU: 99-1000042386

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 3.290,00 ден.


Специјална цена: 2.961,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

Прекрасна постелнина со дизајн со точки достапна во 4 комбинации на бои и направена од 100% памук.

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои виолетова, кафеава, сива
Материјал памучен сатен
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка