Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Scala Постелнина

Scala Постелнина
Photos
  • Видеа
  • Слики
Posteljinski set Scala Posteljina Scala Jastučnice i navlaka za poplun Jastučnice i navlaka za poplun Scala Posteljina Posteljinski set Posteljina za krevet Set posteljine Posteljinski set
Scala Постелнина

SKU: 99-1000052495

Смел и разигран дизајн со линии кој ќе ја осветли вашата спална соба. Направена од 100% памук оваа постелнина е совршено мека. Во сетот добивате навлака за јорган со навлака за перница.

Од 1.290,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Наменети се за:

  • За луѓето кои уживаат во светли, романтични дизајни
  • Луѓето кои сакаат природни материјали

Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Достапни бои сива, сина
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка