Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Zig-Zag Постелнина

Zig-Zag Постелнина
Photos
 • Видеа
 • Слики
Zig-Zag Постелнина Zig-Zag Постелнина Zig-Zag Постелнина Zig-Zag Постелнина Zig-Zag Постелнина Zig-Zag Постелнина
-33%
Zig-Zag Постелнина

SKU: 99-1000041388

Постелнина од 100% памук во светли, модерни бои. Сетот вклучува и навлака за перница која се преклопува. Достапни во зелена и сива боја.

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Додадете светли, модерни бои во вашата спална соба

Доколку го сакате динамичниот изглед на светлите, весели бои, тогаш ќе уживате во Dormeo Zig Zag постелнината.

Постелнина со две лица

Дормео Зиг-Заг постелнината има две различни лица коиви овозможуваат да правите различни комбинации. Модерните бои со цик-цак шарите и даваат на вашата спална соба модерен и динамичен изглед. Задниот дел од навлаката за јорган е во зелена или сива боја.

Направена од 100% памук

Зиг-Заг постелнината е направена од 100% сатенски памук кој и дава свиленкаст изглед. Одлично одговара со навлаките за декоративни перничиња и прекривката од Зиг-Заг линијата.

Дизајн кој е едноставен за одржување

Навлаката за јорган има копчиња додека пак навлаката за перница с затвора со преклопување. Сетот е достапен во 2 бои: зелена и сива.

Соодветна е за:

 • Сите оние кои сакаат да ја осветлат својата спална соба.
 • Сите оние кои бараат интересна постелнина.
 • Сите оние кои бараат одлична идеја за подарок.
 • Сите оние кои бараат квалитетна постелнина.
 • Сите оние кои уживаат да спијат во мека и удобна постелнина.
 • Сите оние кои сакаат постелнина која е едноставна за одржување.
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма дневна соба
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка