Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Aqua Простирка за во бања

Aqua Простирка за во бања
Photos
  • Видеа
  • Слики
Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања Aqua Простирка за во бања
-50%
Aqua Простирка за во бања

SKU: 99-1000052493

Дормео Аква простирките за во бања се меки на допир. Мемори пената овозможува тие оптимално да се прилагодат на вашите стапала. Ви нудат целосна безбедност благодарени на нелизгачкиот слој на долната страна на простирката.

Aqua Простирка за во бања

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 980,00 ден.


Специјална цена: 490,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Луксузна удобност на новата Дормео Аква простирка за во бања

Оваа простирка за во бања има слој од мемори пена кој е мек, се прилагодува околу вашите стапала и ви нуди пријатно чувство секојпат кога ќе излезете од кадата.

Простирката е покриена со материјал кој има висока апсорбирачка моќ и брзо се суши.

Создадена за уникатно искуство

Горната ткаенина на простирката е со CleanEffect кој има улога на заштита од бактерии и габи, нудејќи ви максимална хигиена и свежина.

Дормео Аква има нелизгачки слој од долната страна кој ја држи прицврстена на едно место за ваша безбедност. Можете да ја користите и на подови со подно греење.

Простирката е со димензии 50x70 см и е достапна во неколку бои: жолта, беж, зелена и виолетова. Перете ја во машина за перење.

Овие простирки може да се користат во бањата, кујната, спалната или било која друга соба.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка