Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до -70%

-70%
-40%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Garment Heater Сушара на алишта

Photo
Video
-39%

Ви го претставуваме најновото решение за сушење на вашите алишта, Rovus Garment Heater.

Rovus Garment Heater обезбедува постојана и еднаква дистрибуција на топлината што значи побрзо сушење на алиштата.

Rovus Garment Heater Сушара на алишта

Редовна цена: 6.190,00 ден.


Специјална цена: 3.790,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Ви го претставуваме најновото решение за сушење на вашите алишта, Rovus Garment Heater.

Rovus Garment Heater обезбедува постојана и еднаква дистрибуција на топлината што значи побрзо сушење на алиштата.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Лесна сушара, направена од компактна алуминиумска рамка која издржува неверојатни 10 кг. тежина!

Нејзината употреба е многу едноставна благодарение на определувањето на времето на сушење како и автоматскиот систем за исклучување кој се активира кога времето ќе истече.

Без оглед на големината на просторот со кој располагате, таа е многу едноставна за складирање затоа што не зафаќа многу простор.

Rovus Garment Heater обезбедува постојана и еднаква дистрибуција на топлината што значи побрзо сушење на алиштата.

Овој одличен производ е идеален за секој дом

Особено е практичен за зимските студени денови. Замислете да излезете од туширање и да се завиткате во топол пешкир кој ќе ја одржува температурата на телото и ќе направи да се чувствувате пријатно:

 • ги суши алиштата
 • со максимален капацитет до 10 кг.
 • помага во спречување на развојот на мувлата
 • алиштата се понежни отколку да ги сушите во машина за сушење алишта
 • одлична за употреба во текот на целата година

Повеќенаменски 2 во 1 дизајн

 • отворена: одлична поставеност за секоја просторија;
 • на ѕид: дизајнирана за одлично искористување на просторот

Едноставна за употреба

 • интегриран тајмер (на 2 и 4 часа) и автоматска функција за исклучување откако времето ќе истече
 • само вклучете го прекинувачот и за околу 20 минути ќе се достигне оптималната температура од 45°C
Дополнителни информации
 • Волтажа: 220-240 V
 • Фреквенција: 50 HZ
 • Моќност: 100 W
 • Димензии на производот: 900x535x360 мм

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star