Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

24/7 Seaberg Business ранец

24/7 Seaberg Business ранец
Photos
 • Видеа
 • Слики
24/7 Seaberg Business ранец 24/7 Seaberg Business ранец
24/7 Seaberg Business ранец

ID: 105052633 | SKU: 1000075448

Без оглед на тоа дали одите на работа или на некое патување, во ранецот од Seaberg ќе спакувате речиси се што ви е потребно, а благодарение на практичниот дизајн, се ќе ви биде на дофат.

 • голем број на прегради и џебови
 • совршен за на работа, на училиште, на излет или на кратко патување
 • Обложени рачки и траки за рамената
 • 2 надворешни џебови
 • анатомски дизајн со Air-X систем за вентилација
 • отпорен на флеки
 • ранецот многу едноставно се проширува па вие добивате дополнителен простор за вашите работи
1.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Seaberg ранецот има професионален и модерен дизајн, а дополнително има и дел во кој вашиот лаптоп ќе биде заштитен. Дополнителните џебови ќе ви помогнат полесно да ги организирате вашите работи, додека пак Air-X системот овозможува постојана вентилација.

 • Материјал: Надворешност: 100% полиестер; Внатрешност: 100% полиестер
 • Димензии: 42x31x15с.м
 • Волумен: 20 л.
 • Тежина: 0,9 кг.
 • Одржување: рачно перење

Овој ранец е направен од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки.

 • долготраен материјал
 • облоги на рачката, делот за грб и лепенките за рамената
 • се шири
 • анатомски дизајн
 • многу џебови за многу едноставна и ефикасна организација
 • за лаптоп до 15,4˝
 • отпорен на нечистотии и вода

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка