Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Siena Сет - јорган и 2 перници

Siena Сет - јорган и 2 перници
Photos
  • Видеа
  • Слики
Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници Siena Сет - јорган и 2 перници
-46%
Siena Сет - јорган и 2 перници

ID: 101796472 | SKU: 1000055974

Дормео Сиена сетот вклучува јорган со димензии 200х200см. и две перница со класичен облик со димензии 50х70см..

Специјална ограничена понуда со ПОПУСТ!
Siena Сет - јорган и 2 перници

Редовна цена: 5.490,00 ден.


Специјална цена: 2.990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Дормео Сиена сетот е идеална опција за вас и вашето семејство

Комбинацијата од двата Сиена производи ќе ви овозможи мирен и удобен сон. Перницата дава соодветна поддршка на вашата глава и врат без оглед на положбата во која спиете.

Сиена јорганот му овозможува на вашето тело да дише, со што вие се чувствувате пријатно во текот на целата ноќ. Овој високо-квалитетен јорган можете да го користите во текот на целата година.

Велслип микровлакната имаат широка употреба, како и одлични термални карактеристики. Дополнително, тие имаат моќ за минимална апсорбција на влага, што значи дека се природно отпорни на дамки. Нивната уникатна структура создава воздушни џебови кои им даваат на јорганот и перницата дополнителен волумен.

Јорганот и перницата се перат на 60Cº и затоа се идеални за сите оние кои сакаат редовно да ги перат перниците и јорганите.

Со овој економичен пакет ќе заштедите пари и истовремено ќе добиете идеален пар!

Сетот вклучува еден јорган со димензии 200х200 и две перници со димензии 50х70.

Наменети се за:

  • Оние кои сакаат удобен сет за мирен сон
  • Повозрасни лица на кои им е потребна поддршка на вратот и рамената додека се одмараат во текот на денот
Технички карактеристики
Димензии на перница 50x70 cm
Дормео програма спиење
Материјал полиестер, современи велслип микровлакна
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка