Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до -70%

-70%
-40%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Top Shop Magic Tracks Сет влез со лифт

Photo
Video

Влезот со лифт е одличен додаток на Magic Tracks трката. Лифтот ќе ја подигне количката и таа ќе ја продолжи трката од другата страна на лифтот. Нема потреба од батерии.

Top Shop Magic Tracks Сет влез со лифт
890,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-552
Stock: 6
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Влезот со лифт е одличен додаток на Magic Tracks трката. Лифтот ќе ја подигне количката и таа ќе ја продолжи трката од другата страна на лифтот. Нема потреба од батерии.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Издигнете ја трката на сосема ново ниво

Овој додаток на сетот за трки ја прави играта уште позабавна. Поврзете ја патеката на двете страни од лифтот и вашиот автомобил ќе влезе од едната страна, ќе се поткрене со помош на лифтот и ќе излезе од другата страна. Тркалата од автомобилот го движат механизмот на лифтот и тој се подига до повисокото ниво. Кога автомобилот ќе дојде до највисоката точка, рампата се отвара сама и вашиот автомобил ќе продолжи со трката.

Истакнете ја креативноста на вашите деца

Magic Tracks сетот за трки можете да го виткате во посакуваниот правец. Тркајте се околу мебелот, направете угорнини, тунели и мостови. Овој сет ви нуди илјадници различни можности.

Дополнителни достапни додатоци за вас!

Дополнителни информации

Дополнителни информации

  • Сетот содржи 1x Magic Tracks Влез со лифт
  • Димензии на производот: В 20,5 см, Д 20,5 см, Ш 10 см
Технички карактеристики
Димензија висина 20,5 см. должина 20,5 см. дијаметар 10 см.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star