Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Laura Amatti Rimini Батх Пешкир

Laura Amatti Rimini Батх Пешкир
Photos
  • Видеа
  • Слики
Laura Amatti Rimini Батх Пешкир
Laura Amatti Rimini Батх Пешкир

SKU: 99-1000037480

Laura Amatti Bath Towel - Пешкири изработени од 100% памук со високо ниво на апсорбција и исклучителна мекост.

Од 490,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Laura Amatti Bath Towel - Пешкири изработени од 100% памук со високо ниво на апсорбција и исклучителна мекост.

Технички карактеристики
Материјал памук
Се пере во машина 60°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка