Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до -70%

-70%
-40%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Сет дополнителни крпи

Во моментот нема залиха.
Photo
Video

Овие крпи се идеални за суво и мокро чистење. Брзо се сушат и не оставаат траги на подот. Може да се перат во машина и се користат до 120 пати.

Rovus Сет дополнителни крпи
390,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Овие крпи се идеални за суво и мокро чистење. Брзо се сушат и не оставаат траги на подот. Може да се перат во машина и се користат до 120 пати.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Полесен начин на чистење со поголем сјај

Зошто да трошите време и напор кога го имате најдоброто решение за чисти подови? Овие микрофибер крпи лесно се менуваат и се најлесното решение за чистење. Со нив подот ќе сјае. Со Ровус крпите од микрофибер:

  • Ќе соберете повеќе прашина и нечистотија отколку со класичните џогери.
  • Тие се супер апсорбирачки и брзо ја собираат водата и влагата.
  • Брзо се сушат и не оставаат траги на вашиот под.

Суво или мокро чистење на секоја површина

Крпите од микрофибер се соодветни за суво и мокро чистење на секоја површина: ламинат, линолеиум, плочки, мермер и друго!

Може да се користат до 120 пати!

Најдоброто од сè е тоа што не ви требаат никакви средства за чистење. Само ставете ги во машина за перење и повторно може да чистите со нив - крпите може да се искористат до 120 пати.

Одговараат на Rovus Spray Mop - џогерот со системот за распрснување

Крпите од микрофибер совршено одговараат со Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување, но може и посебно да ги користите.

Суво или мокро чистење на секоја површина

Крпите од микрофибер се соодветни за суво и мокро чистење на секоја површина: ламинат, линолеиум, плочки, мермер и друго!

Одговараат на Rovus Spray Mop - џогерот со системот за распрснување

Крпите од микрофибер совршено одговараат со Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување, но може и посебно да ги користите.

Технички карактеристики
Димензија 39 x 13 см
Материјал полиамид, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star