Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Trend Set Чаршаф

Trend Set Чаршаф
Photos
 • Видеа
 • Слики
Trend Set Чаршаф Trend Set Чаршаф Trend Set Чаршаф Trend Set Чаршаф
- 71%
Trend Set Чаршаф

SKU: 99-1000033444

Високо квалитетен чаршаф од 100% памук достапен во 2 димензии и 4 комбинации на бои.

Редовна цена: 1.690,00 ден.


Специјална цена: 490,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-552
Детали за производот

Модерен додаток кон вашата постелнина

Веселата и свежа постелнина комплетно го менува изгледот на вашата спална соба.

Дормео Тренд Сет чаршафот е достапен во 2 димензии (единечна 140 x 244см. и двојна 200 x 244см.) и 4 комбинации на бои за да се вклопи во секој модерен дом. Одберете помеѓу:

 • сива
 • темно розова
 • светло розова
 • зелена

Уживајте во мекоста на 100% памук

Направен од 100% памук, оваој чаршаф е неверојатно мек. Памукот има природна можност да дише и да ја зголемува циркулацијата на воздух, да ви дава свежина и да го спречи потењето додека спиете. Овој материјал е долготраен и практичен.

Користете го во комбинација со Тренд Сет постелнината

Овој чаршаф може да се користи во комбинација со Тренд Сет постелнината за да се добие уникатна и интересна комбинација на бои.

 • сите оние кои бараат чаршаф кој е едноставен за употреба и за одржување
 • оние кои сакаат високо квалитетна постелнина
 • оние кои уживаат во модерните, весели бои
 • оние кои сакаат постелнини од 100% памук
Технички карактеристики
Достапни бои жолта, розева, розева, сива
Материјал памук
Се пере во машина 40°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка