Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Warm Hug Сет

Warm Hug Softest Сет
Photos
 • Видеа
 • Слики
Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет Warm Hug Softest Сет
- 50%
Warm Hug Сет

SKU: 99-1000069792

Топол и неверојатно мек сет во кој ќе уживате престојните студени денови.

 • Неверојатно мек и топол
 • Достапен во 4 бои
 • Се пере во машина
 • Со емотивна порака
 • Одличен подарок
Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.980,00 ден.


Специјална цена: 1.490,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-552
Детали за производот

Новиот сет Warm Hug

Warm Hug сетот е одличен избор за сите оние кои уживаат да го поминуваат времето покриени со меко, топло ќебенце, и задолжителен додаток за оние на кои им е секогаш студено. Замотајте го ќебето околу нозете и веднаш ќе ја почувствувате пријатната топлина која ќе ве релаксира.   

Комбинација од две бои, изработен од микровлакна

Новиот Warm Hug сет е достапен во двобојни комбинации и идеално се вклопува во секоја соба од вашиот дом. Горната страна е кадифена, а долната е изработена од високо-квалитетно вештачко крзно. Полнењето е од Велслип микровлакна кои ќе направат да да се чувствувате неверојатно топло. Перничето може да биде прекрасна декорација во вашиот дом.

Сетот е достапен во 4 бои:

 • беж,
 • кафеава,
 • црвена
 • виолетова.

Топла порака

Секое ќебе има порака која му дава емотивен контекст на целиот сет. Пораката можете да ја најдете на долната страна од ќебето и е со димензии 3х10 см.

 • "A warm hug says a thousand words."
 • "HUG ME and I will hug you back!"
 • "Home is where the heart is."
 • "All you need is love…..and warm hug!"
 • "I will keep you warm.. Always."
 • "Here is a hug, just for you!"
 • "Sometimes a warm hug is all it takes."
 • "Love makes a house a home."

Пораката е по случаен избор и останува да биде изненадување за вас.

Технички карактеристики
Димензија Димензија на ќебето: 130x190см.; Димензија на перницата: 40x40см.
Дополнителни информации Пакување: Вакумирано
Собирање 1-3%

Одржување:
Сите бои освен црвена: Се перат во машина на 30°C
Црвена боја: Исклучиво со ладна вода.
Дормео програма спиење
Полнење 100% Полиестер; 100 gsm
Се пере во машина 30°C

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка