Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Купи 1 добиј 3
  3 за 1

  Купи 1 добиј 3

  Со секој купен Рињу Натура над-душек се добиваат 2 подароци (во вредност од 5.970 ден): Рињу Натура Анатомска перница + Натура јорган

  Oд: 6.490,00 ден.

  Купи 1 добиј 3
  3 за 1

  Купи 1 добиј 3

  Со секој купен Рињу Натура над-душек се добиваат 2 подароци

 • Имајте РАНДЕВУ со перницата
  до -50%

  Имајте РАНДЕВУ со перницата

  Тука ќе ја најдете вистинската перница за вас и да ја одберете со попуст и до 50%!

  Имајте рандеву со Вашата перница, пред да ja однесете во кревет!

  Имајте РАНДЕВУ со перницата
  до -50%

  Имајте РАНДЕВУ со перницата

  Имајте рандеву со Вашата перница, пред да ja однесете во кревет!

 • Душек IMemory S Plus

  Душек IMemory S Plus

  Високо - квалитетен, 3-зонски, хипоалерген душек со висина од 20 см., произведен со наградуваната Octaspring® технологија. 

  Oд: 19.990,00 ден.

  Душек IMemory S Plus

  Душек IMemory S Plus

  Високо - квалитетен, 3-зонски, хипоалерген душек со висина од 20 см.

 • True Evolution - Перница создадена за вас

  True Evolution - Перница создадена за вас

  Создадена е за секого има одлична моќ на приспособување и има 8 пати поголема циркулација на воздух од другите перници со пена.

  True Evolution - Перница создадена за вас

  True Evolution - Перница создадена за вас

  Создадена е за секого има одлична моќ на приспособување

 • Одберете ја вистинската за вас

  Одберете ја вистинската за вас

  Одберете ја вистинската за вас

  Одберете ја вистинската за вас

  Одговорете на прашањата и дознајте која е вистинската перница за вас!

 

Душеци

 
 

Над-душеци

 
 

Перници

 
 

Јоргани

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

Рецензии од купувачи:

Топ понуди

Најдобри понуди

konfigurator-na-duseci
konfigurator-na-duseci

Како да го одберете идеалниот душек?

Кликнете тука